Aktuálně

co se chystá i co se dělo

Organizační pokyny pro účastníky sportovně-branného kurzu 2. ročníků

Sportovní kurz začíná ve středu 7. září a končí v pondělí 12. září 2022

(víkend se do toho nepočítá). Ve středu 7.9. zahájíme kurz výletem do lanového parku a 8.9.,9.9. a 12.9. se po skupinách vystřídáte na jednotlivých aktivitách. Pokud nebudete předem informováni o změně, je začátek všech aktivit v 8.00 hod. ve škole a konec programu mezi 12. – 13. hod. (odpolední výuka odpadá).

Jednou z aktivit je cyklistická vyjížďka, na kterou všichni musíte mít cyklistickou přilbu. Kolo doporučujeme vlastní (po domluvě je možné zapůjčit kolo školní). Co si vzít s sebou? Menší batoh na záda, nebo přenosnou cyklistickou tašku na nosič či řídítka, pití, svačinu, menší obnos peněz, popřípadě brýle a cyklistické rukavice.

Další činností je orientační běh. Potřebujete dobré boty a oblečení na běh (do terénu), svačinu a pití.

Třetí aktivitou je střelba na střelnici Břeskáč, kam se přesunete pěšky s pedagogickým doprovodem, a kromě svačiny a správné mušky nic dalšího nepotřebujete.

Jak už jsem zmiňovala, zahajující činností bude společná návštěva lanového parku ve Slověnicích, kam se přesuneme autobusem, nezapomeňte na svačinu a na pohodlné sportovní oblečení.

Po skončení kurzu a po vyúčtování všech nákladů – střelnice, lanový park, autobus, bude výsledná částka rozdělena mezi všechny účastníky kurzu a vyúčtována záloha 850 Kč!
Tuto zálohu je třeba uhradit před začátkem kurzu - do 20.8. 2022 na účet školy.

Sportovně-branný kurz

účet školy: 000000-0008837251/0100

variabilní symbol: datum narození žáka

poznámka: SBK

zpráva pro příjemce: jméno a příjmení žáka

V případě velmi nepříznivého počasí nezůstanete doma (malá přeháňka nevadí), přijdete do školy a podle aktuální situace proběhne náhradní program!