Školní přijímací zkouška z biologie člověka pro omluvené uchazeče proběhne v pátek 4. 6. 2021 v 9. 00 hod v budově školy. Pozvánka bude zaslána prostřednictvím České pošty.

Podmínkou pro účast žáka na přijímacích zkouškách je

  • negativní test, který byl uskutečněn v posledních 7 dnech 
  • žádné příznaky onemocnění COVID - 19

Nabízíme pracovní pozici

  • vyučující odborných předmětů  (nástup možný od 1. 9. 2021) 

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo tel. čísle 384 361 785.

Na základě aktuální epidemické situace pokračuje dle rozhodnutí MŠMT výuka na naší škole od 17. 5. 2021 do 21. 5. 2021 distanční formou.
1. a 2. ročníky -distanční výuka
3. a 4. ročníky -distanční výuka v kombinaci s praktickou výukou v Nemocnici J. Hradec
  

 

 

Osmé největší město Velké Británie – malebný přístav Bristol na své „red brick university“ nabízí výuku českého jazyka jako třetího cizího jazyka pro všechny zájemce. Naši žáci 1.B v rámci předmětu Základy společenských věd pomohli s výukou a procvičením češtiny v jarním semestru 2021 pomocí pracovních listů zaměřených na českou literaturu, kulturu, sport, slavné i neslavné vynálezy. Nezapomněli ani ocenit práci skotského lékaře Alexandra Fleminga v interaktivním pracovním listu věnovaném tomuto objeviteli.

Od 19. 4. 2021 mají žáci 4. ročníků a žáci 1.-3. ročníků ohrožení školním neúspěchem dle pokynů MŠMT možnost navštěvovat skupinové konzultace ve škole do počtu 6 osob. Podrobnější informace žáci obdrželi při třídnických hodinách a rodiče při online třídních schůzkách. 

Jitka Počtová, zástupkyně ŘŠ 

 

Aktuální informace k provozu škol a k ochraně zdraví v průběhu přijímacích a maturitních zkoušek  s účinností od 19. 4. 2021 naleznete v přílohách, viz níže.

 

Ve čtvrtek 15. 4. 2021 proběhla  pedagogická rada ke 3. čtvrtletí školního roku.

V pátek 16. 4. 2021 se stejně jako v listopadu konaly  online třídní schůzky v prostředí Google Meet. 

Žáci třídy 3.A Vanesa Shánělová a Jindřich Skalník se umístili na prvních dvou místech v okresním kole soutěže v anglickém jazyce. Soutěž proběhla distanční formou 23.3.2021. Vanese i Jindřichovi blahopřejeme a přejeme úspěch v krajském kole.

V souladu s rozhodnutím MŠMT ČR o posunu termínů přijímacích zkoušek vzhledem k epidemiologické situaci informujeme, že školní přijímací zkouška z biologie člověka proběhne na naší škole ve dnech 5. 5. a 6. 5. 2021.
Pozvánka k přijímací zkoušce bude zaslána prostřednictvím České pošty začátkem dubna.
Děkujeme za pochopení.
 
Běla Picková a kol.
V J. Hradci 12. 3. 2021 
 
Po společné domluvě a na základě zájmu tříd proběhl v pondělí 22. 3. 2021 od 13. 30 hod školní parlament online. Ředitelka školy, zástupkyně ředitelky a předsedkyně školské rady se setkaly se zástupci tříd  prostřednictvím Google Meet a společně probraly aktuální informace a zodpověděly dotazy žáků. Setkání proběhlo v příjemné atmosféře.
 
 
Milé maturantky a milí maturanti, 
vzhledem k dalším úpravám maturitní zkoušky 2021 máte k dispozici podrobné informace v příloze. Informace Vám budou poskytnuty také v průběhu online třídnických hodin. Držte se.
S pozdravem 
Běla Picková
V J. Hradci 11. 3. 2021
 
Na základě usnesení Vlády ČR informujeme o vyhlášení pracovní povinnosti zletilých žáků 3. a 4. ročníků středních zdravotnických škol od 8. 3. 2021.
Bližší informace v příloze. O případném povolání  žáků do zdravotnických zařízení k zajištění zdravotních služeb rozhoduje místně příslušný hejtman podle epidemiologické situace. Sledujte, prosím, školní e-maily a systém Bakaláři.
 
S pozdravem 
Běla Picková a kol

 

Ve dnech 14. 4. a 15. 4. 2021 proběhne na naší škole školní přijímací zkouška z biologie člověka. 
Pozvánka k přijímací zkoušce bude uchazečům zaslána prostřednictvím České pošty ve druhé polovině března.
 
S pozdravem a přáním pevného zdraví
Běla Picková, ředitelka školy
Jarní prázdniny: 1. 3. -7. 3. 2021

Úřední hodiny: pondělí- pátek 8:00- 12:00 hodin

Žáci 3. ročníku  naší školy pomáhají v rámci odborné praxe ve vakcinačním centru na FM VŠE v J. Hradci.

Velmi jim děkujeme za pomoc a ochotu.

                                                                 Běla Picková a kolektiv SZŠ 

Naši uchazeči měli v případě zájmu možnost vyzkoušet si ve čtvrtek 11. 2. 2021 přijímací zkoušku nanečisto online - test z biologie člověka.

Děkujeme za Váš zájem.

Vedení školy

K níže přiloženému dokumentu MŠMT ČR o hodnocení žáků za 1. pololetí školního roku 2020/2021 shrnujeme ve stručném přehledu:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.