V pátek 26. června 2026 proběhl na naší škole poslední školní
den tohoto školního roku. Žáci si převzali svá vysvědčení, která jsou výsledkem celoroční práce, úsilí a mnoha nových zkušeností.
Děkujeme všem žákům za jejich snahu, rodičům za podporu a pedagogům za jejich každodenní práci a nasazení.
Přejeme všem krásné, pohodové a bezpečné letní prázdniny plné odpočinku, zážitků a nových dobrodružství. Budeme se na vás opět těšit v úterý 1. září 2026, kdy společně zahájíme nový školní rok.

