Sportovní kurz začíná v pondělí 7. září a končí ve čtvrtek 10. září 2020.

Od pondělí do středy se po skupinách vystřídáte na jednotlivých aktivitách a ve čtvrtek vyrazíme společně do lanového parku. Pokud nebudete předem informováni o změně, je začátek všech aktivit v 8.00 hod. ve škole a konec programu mezi 12. – 13. hod. (odpolední výuka odpadá)

Jednou z aktivit je cyklistická vyjížďka, na kterou všichni musíte mít cyklistickou přilbu. Kolo doporučujeme vlastní (po domluvě je možné zapůjčit kolo školní). Co si vzít s sebou? Menší batoh na záda, nebo přenosnou cyklistickou tašku na nosič či řídítka, pití, svačinu, menší obnos peněz, brýle a cyklistické rukavice.

Další činností je orientační běh. Potřebujete dobré boty a oblečení na běh (do terénu), svačinu a pití.

Třetí aktivitou je střelnice Břeskáč, kam se přesunete pěšky s pedagogickým doprovodem a kromě svačiny a správné mušky nic dalšího nepotřebujete.

Poslední činností bude společná návštěva lanového parku ve Slověnicích, kam se přesuneme  autobusem, nezapomeňte na svačinu a na pohodlné sportovní oblečení.

Po skončení kurzu a po vyúčtování všech nákladů –  střelnice, lanový park, autobus, bude výsledná částka rozdělena mezi všechny účastníky kurzu a vyúčtována záloha 650 Kč! Tuto zálohu je třeba uhradit před začátkem kurzu-pokladníci tříd vyberou peníze  hned 1. září!!! (ti, kteří v loňském školním roce přispěli do OPS, se mohou těšit na příspěvek).

V případě velmi nepříznivého počasí nezůstanete doma (malá přeháňka nevadí), přijdete do školy a podle aktuální situace proběhne náhradní program!